Austral

Renault
Renault Austral
Uzunluk
4510 mm
Genişlik
1825 mm
Yükseklik
1621 mm
Kapı Sayısı
5
Bagaj Hacmi
500 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
5/5

Diğer modelleri

Renault Austral
Category

2017 yıında yapılmış resmi test sonucudur.

Yetişkin Yolcu Güvenliği

88

Çocuk Yolcu Güvenliği

83

Yaya Güvenliği

69

Güvenlik Ekipmanı

87
1333 cc
160 hp
Otomatik
Hibrit
1.605.000 TL
1333 cc
160 hp
Otomatik
Hibrit
1.844.000 TL
1199 cc
200 hp
Otomatik
Hibrit
2.126.000 TL

Kullanıcı Yorumları

Muzaffer CANSIZ
2024-07-04 21:01:38
Vergiyi bir kenara dursun, parasını hak eden belki de segmentinin üstünde tatmin sağlayan bir araç diyebilirim. Renault Austral yakıt olarakta oldukça iyi sayılır.
Hakan TOKDEMİR
2024-07-04 20:57:59
Austral model araç talebim sebebiyle çeşitli bayileri aradım. Bunlardan Antalya Zamanlar Bayi ve Eskişehir Sararlar Renault bayileri ellerinde Techno paket araç olduğunu söylediler. Ben de babamın 20 Haziran tarihinde %90 engelli raporu çıktığını ve aracı almak istediğimizi ilettim. Direkt bu aracı ÖTV'siz vermiyoruz dediler. Ama diğer aradığım birçok bayi vereceğini beyan ettiği için bizzat İstanbul ve Edirne'de zaten görüştüğümde araç bulunursa alabileceğimizi beyan ettikleri için aradığımı belirttim. Yok, size araç satamayız deyip diyaloğu kestiler. Yıllarca devletine milletine onurla hizmet etmiş biri olarak ve OYAK üyesi de olduğum halde bu yaşanılan şeyin mantıklı bir açıklamasını bana yapabilir misiniz? Nasıl bir şeydir bu? Edirne'de aldığım aracı Eskişehir'de Antalya'da alamıyorum. İstanbul'da olsa alabileceğim aracı bu bayilerden alamıyorum. Bu konuyu gerekli mercilere de yazılı olarak ileteceğim. Büyük hayal kırıklığı yaşadığımı ve çifte standart yapıldığını da söylememe gerek yok.

Austral için 2 değerlendirme

  1. Hakan TOKDEMİR

    Austral model araç talebim sebebiyle çeşitli bayileri aradım. Bunlardan Antalya Zamanlar Bayi ve Eskişehir Sararlar Renault bayileri ellerinde Techno paket araç olduğunu söylediler. Ben de babamın 20 Haziran tarihinde %90 engelli raporu çıktığını ve aracı almak istediğimizi ilettim. Direkt bu aracı ÖTV’siz vermiyoruz dediler. Ama diğer aradığım birçok bayi vereceğini beyan ettiği için bizzat İstanbul ve Edirne’de zaten görüştüğümde araç bulunursa alabileceğimizi beyan ettikleri için aradığımı belirttim. Yok, size araç satamayız deyip diyaloğu kestiler. Yıllarca devletine milletine onurla hizmet etmiş biri olarak ve OYAK üyesi de olduğum halde bu yaşanılan şeyin mantıklı bir açıklamasını bana yapabilir misiniz? Nasıl bir şeydir bu? Edirne’de aldığım aracı Eskişehir’de Antalya’da alamıyorum. İstanbul’da olsa alabileceğim aracı bu bayilerden alamıyorum. Bu konuyu gerekli mercilere de yazılı olarak ileteceğim. Büyük hayal kırıklığı yaşadığımı ve çifte standart yapıldığını da söylememe gerek yok.

  2. Muzaffer CANSIZ

    Vergiyi bir kenara dursun, parasını hak eden belki de segmentinin üstünde tatmin sağlayan bir araç diyebilirim. Renault Austral yakıt olarakta oldukça iyi sayılır.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir