Yeni Seat Alhambra 2016 Özellikleri | 2020-2019-2018
Yeni Seat Alhambra 2016 Özellikleri
4 sene Önce Yazıldı

yeni-seat-alhambraYeni Seat Alhambra TSI ve TDI motorlar ile %10 yakıt tasarrufu sağlıyor.Aynı zamanda eğlence ve modernizmin birleştiği Alhambra iddialı bir seçenek gibi görünüyor.

Yeni Seat Alhambra Easy Connect eğlence sistemi ile onu tercih edenlere fazlasıyla cevap veriyor.Özellikle çok hızlı çalışan 6.3 inç dokunmatik ekran yeni nesil işlemci ile güçlendirilmiş.

Yeni Seat Bağlan Uygulaması (Connect APP)

Otomobil kullanırken sürücü gözünü yoldan ayırmamalıdır.İşte burada Seat Alhambra’nın Connect App sistemi devreye giriyor.Telefonunuza gelen masajlar yada facebook, twitter gibi sosyal medya bildirimleri ConnectApp sayesinde sesli olarak okunabiliyor.Üstelik sadece bununlada kalmıyor uygulama sesli olarak yanıt verebiliyor.

Yeni Motorlar ile Verimlilik Artıyor

Alhambra yeni nesil dizel ve benzinli seçenekleri ile pazara giriyor.Euro 6 emisyon standartlarına uyumlu motorlar yüzde 15 yakıt verimliliği sunuyor.115 PS TDI Alhambra motoru 100 kilometrede 5 litre yakıt tüketiyor.

2.0 TSI Motorlar
85/kW 115 Beygir
110/kW 150 Beygir
135 kW/ 184 Beygir

İlk bakışta dinamik karakterin ortaya koyan Alhambra üzerinde çok dengeli çizgiler taşıyor.İç mekanda ise ferah bir ortam sunan Alhambra LED teknolojisi ile ayrı bir imza taşıyor.

Alhambra Foto Galeri


Yukarı