Yeni Renault Kadjar 2016 Özellikleri | 2020-2019-2018
Yeni Renault Kadjar 2016 Özellikleri
5 sene Önce Yazıldı

kadjar-2015-resimleriRenault Kadjar markanın ilk C segment crossover otomobili olma özelliğini taşıyor.Başlangıçta Avrupa, Afrika ve Akdeniz ülkelerine satılacak olan Yeni Renault Kadjar oldukça popüler olacak gibi görünüyor.

Renault Kadjar akıcı dış stil ve atletik yapısı ile ön plana çıkıyor.

 

 

[Note]Otomobilin Genel Özellikleri[/Note]

Kokpitte oldukça geniş ve ferah bir alan sunulmuş.Sportif sayılabilecel kokpit sade ve malzeme kalitesi ile ön plana çıkıyor.

Orta konsolun üzerinde klima hemen altında dokunmatik multimedia ekranı ve onun altında da kontrol panelleri bulunuyor.Fonksiyonel direksiyonun üzerinde bulunan düğmelerlede dokunmatik ekranı kontrol etmek mümkün.

Renault Kadjar elbette güç ve zerafetin karışımı ile ortaya çıkmış bir otomobil olarak oldukça atletik görünüyor.Alev kırmızısı rengi ile Renault C segmentli crossover pazarında yer edinmeyi hedefliyor.

Kardeşi Captur ile benzer DNA özelliklerine sahip olduğu gibi otomobilin kendine has özel tasarım çizgilerini de görmek mümkün.

Burun tasarımında görmeye pekte alışık olmadığımız oldukça asi ve bize göre şık olan led farlar mevcut.Büyük Renault logosu her zamanki gibi ızgaranın üzerine yerleştirilmiş.

Alt havalandırmada ise klasik sayılacak ancak otomobilin tasarımı ile uyumlu sis farları mevcut.

Keskin hatlardan çok otomobilin yumusak hatlara sahip olması göze daha hoş geliyor.

Profilden bakıldığında yumuşak hatlar göze oldukça hoş gölge oyunları sergiliyor.Ayrıca çamurlukların üzerinde bulunan plastik şeritlerde bu sınıfta görmeye alışık olduğumuz cinsten.

Arka camdan tampona kadar olan kısım sade, spot lambaları hoş.İki adet egzoz çıkışı ile modern spor otomobil görünümü göze çarpıyor.

Renault Kadjar’ın henüz motor özellikleri çok ayrıntılı bilinmesede manuel ve otomatik CVT şanzıman ile satılacağını söylemek mümkün.

Otomobil ülkemizde 2015 sonlarına doğru satışa çıkarılacak.Fiyatı hakkında bir bilgi bulunmuyor.

[Info]Renault Kadjar Resimleri[/Info]

 

 


Yukarı