Yeni Peugeot 208 Türkiye Fiyatı
yeni-208

Bir süre önce sitemizde tanıtımı yaptığımız Peugeot 208, Avrupa’da en çok modellerden birisi.Fransız dev Peugeot bu modelde değişikliğe gitmişti.İşte Peugeot 208 geliş tarihi ve fiyatı.

Dinamik ve hareketli tarzı ile sınıfına iddialı bir giriş yapan yeni 208 Mars turuncu rengi ile bakışları üzerinde topluyor.3D LED farları ve yeni kişiselleştirme aksesuarlarıyla şimdi daha da sportif ve daha dinamik biçimde ön plana çıkıyor.

Şehir içi kullanımda kolaylık sağladığı aktif fren sistemi, Mirror Sceen Telefon İletişimi, Geri görüş kamerası gibi bazı özellikler ile seçiçi hale geliyor.

Yüksek verimli 3 silindirli PureTech ve Stop&Start sistemine sahip e-HDi dizel motor seçenekleri performanslarının yanında düşük yakıt tüketimleri ile dikkat çekiyor.

Yenilenen Peugeot 208 bu ay yani Ağustos ayında 41 bin 450 TL’den başlaan fiyatları ile Türkiye vitrinlerde yerini alacak.

Ayrıca 2015 yeni Peugeot 208’e aylık 606 TL’den başlayan taksitlerle sahip olmakta mümkün.
Araba Fiyatları hakkında 400 makale
Arabalar hakkında web sitemizde piyasaya dair bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca sıfır ve ikinci el otomobillerin teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini sizler için toparladık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*