Yeni Kasa 2016 Skoda Superb Detaylandı | 2020-2019-2018
Yeni Kasa 2016 Skoda Superb Detaylandı
5 sene Önce Yazıldı

Yeni Kasa Skoda Superb ile marka orta sınıfta yeni standarlat belirliyor.Skoda CEO’su Prof. Dr. Winfried Vahland ”Skoda, bu araba ile yeni bir döneme giriyor” dedi.

2001 yılından beri üretilen Superb en popüler araçlarından birini üretecek.

Dinamik Bir Tasarım

Skoda Superb duygusal tasarımın gücünü gösteriyor.İşlevsellik, güvenilirlik ve verdiğiniz paranın hakkını tamamıyla yerine getiriyor.

Eski nesile göre ön kısımda biraz daha keskin hatlara sahip bir Superb görüyoruz.Özellikle panjurda ve yeni dizayn edilen farlarda bunu görmek mümkün.

Zaten Skoda son zamanlarda keskin hatlara önem vermeye başlamıştı.Aslında hiçte fena durmadığını hatta otomobili daha lüks ve karizmatik gösterdiğini söyleyebiliriz.

Profilde tabiki en dikkat çeken ayrıntı keskin ve arka spot lambalarına kadar uzanan çizgi.

Kokpitte ise bazı alanlarda piano black kullanımı ve malzeme kalitesi ön plana çıkıyor.Yine sade bir görünüme sahip olan konsol tamamen derli toplu.

Verimli Motor

Yeni Skoda Superb’nin ağırlığı 75 kg düşürülmüş ve geliştirilen aerodinamik yapısı sayesinde performans biraz daha artmış.Otomobilin %30’a kadar düşen tüketim değeri ise taktiri hak ediyor.100 kilometrede ortalama 3.7 litre yakıt tüketiyor.

1.4 TSI, 2.0 TSI, 2. TDI ve 2.0 TDI/140 kW motor versiyonlarına sahip olacak olan model çift kavramalı şanzıman ile satışa çıkarılacak.

Yeni Güvenlik Donanımları

Yeni donanım standartları ile en üstün güvenlik.Elektronik lastik basıncı, 7 hava yastığı, 3 noktalı otomatik emniyet kemeri ve arka yan opsiyonel hava yastıkları bu donanımların bazıları.

[Info]Skoda Superb Resimleri[/Info]


Yukarı