Yeni Jetta Özellikleri ve Fiyatı ile Öne Çıkıyor
yeni-jetta-2015

Ülkemizde otomotiv pazarında ve özellikle kompakt sedan piyasasında elinde ki gücü kimselere kaptırmayan VW, 1.4 litrelik benzinli ve otomatik vites seçeneği ile tam bir cazibe yaratıyor.

Genel olarak ele alacak olursak 2015 Yeni Jetta keskin ama sade hatları ile tasarımda ön plana çıkıyor.Güçlü yapısı onu her koşulda taşıyacak bir motora sahip.Motor küçük hacimli benzinli ancak dizelleri aratmayan bir tasarruf sağlıyor.

4.66 metre uzunluğu 1.78 metre genişliği ile bu iri araba en fazla tercih edilen segmentin vaz geçilmez oyuncusu.

Tasarruflu ve Sarsıntısız

VW Jette 1.4 litre TSI motorla ortalama olarak 5 litre yakıt tüketiyor.Saatte 206 kilometre hıza ulaşabilen otomobil beklentileri fazlasıyla karşılıyor üstelik işini hakkıyla yapan süspansiyon sistemine sahip.Yol tutuş oldukça iyi vites kutusu sarsıntısız geçişlere izin veriyor.

Türkiye Fiyatı Ne Kadar

Yeni Jetta’nın 1.2 Trendline başlangıç modeli 57 bin 100 liradan satılıyor.Comfortline ve DSG şanzımana sahip versiyonu ise 74 bin 800 lira.Ayrıca 3 bin 100 lira fazladan ödediğiniz taktirde 1.4 litre TSI motora sahip Jetta satın alabilirsiniz.
Araba Fiyatları hakkında 400 makale
Arabalar hakkında web sitemizde piyasaya dair bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca sıfır ve ikinci el otomobillerin teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini sizler için toparladık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*