Yeni Hyundai Elantra GT 2016 Özellikleri | 2020-2019-2018
Yeni Hyundai Elantra GT 2016 Özellikleri
5 sene Önce Yazıldı

2016 model yılı için yenilenen Hyundai Elentra GT tanıtıldı.

Daha belirgin ön geniş ızgara, yeni 17 inç alaşım jantlar 2.0 litre benzinli direkt enjeksiyonlu motoru ve sportif görünümü başlıca özelliklerinden.

2016 Hyundai Elentra GT 6 ileri manuel veya 6 ileri otomatik vites ile satın alınabilecek.Bunun yanında otomobilde bulunan 2.0 litre motor, 173 beygir güç üretiyor.Ayrıca motorun tamamen alüminyumdan üretilmiş olmasıda hem ağırlık hemde performans için artı bir özellik olarak sunuluyor.

Agresif duruşlu ön burun tasarımı geniş ve ince şeritlere sahip yeni tasarım ızgara, akışkan LED farlar ve farklı formu ile sis farları önde göze çarpan en büyük detaylardan.

Arka tasarımda ise yine alışık olduğumuz Hyundai tasarımlarına benzer bir yapı söz konusu.Ancak otomobil tabi ki kendine has bir takım tasarım çizgiside mevcut.

Kokpite ilk baktığımızda karmaşık gibi görünen ancak kullanımı oldukça kolay olan konsol görüyoruz.Orta konsolun hemen üzerinde bulunan ekran ve iki yanına yerleştirilmiş tuşlar ile otomobilin özelliklerini yönetmek son derece basit.

Kokpitte genel olarak geniş ve ferah alan sunan Hyundai Elentra GT sürücüsüne konforlu bir seyehat sağlıyor.

İlerleyen günlerde Hyundai Elentra GT Türkiye hakkında detaylı bilgiler ile tekrardan güncelleme yapacağız.

[Note]Yeni Hyundai Elentra Resimleri[/Note]

 


Yukarı