Yeni Honda Jazz 2015 Detayları | 2020-2019-2018
Yeni Honda Jazz 2015 Detayları
5 sene Önce Yazıldı

Üçüncü nesil Honda Jazz, rakipsiz iç mekan, çok yönlü, gelişmiş güvenlik sistemleri ve sofistike tasarımı ile dinamik bir sürüş deneyimi sunuyor.

Klasik Jazz çizgilerini korurken aynı zamanda güçlü bir yeni yüz ile karşımıza çıkıyor.

Kokpitte sunulan yüksek kalite malzeme ve orta konsolda ki 7 inç dokunmatik ekran canlı olarak trafik ve hava durumu rapor ediyor.Aynı zamanda oldukça gelişmiş bir eğlence sistemine sahip.

Eski nesline göre 30 mm daha uzun olan Yeni Jazz, oldukça makul baş ve diz mesafesi sunuyor.

Honda Jazz aynı zamanda oldukça iyi bir yalıtım sunuyor.Sessiz çalışan yeni süspansiyonun bunda etkisi oldukça büyük.Ayrıca tasarımında ki aerodinamik yapı sayesinde rüzgar otomobilin üzerinden oldukça seri geçiyor.

Honda Jazz yeni 1.3 litre i-VTECH benzinli motor ile satışa çıkarılacak.Bu motora yeni altı ileri manuel yada yarı otomatik CVT şanzıman eşlik edecek.(Türkiye şartlarına oldukça uygun)

Aktif fren sistemi standart olacak !

Gelişmiş bir dizi güvenlik özellikleri sunan Yeni Honda Jazz çarpışma uyarısı, şeritten ayrılma uyarısı ve trafik tanıma sistemlerine sahip olacak.

Kokpitte Honda yine kaliteli işçilik ve malzemede olan ustalığını konuşturmuş.Fotoğraflarda bile kalite hissini yaşayabiliyorsunuz.Sürücü odaklı orta konsolda dokunmatik fonksiyonel ekran bulunuyor.

Dışarıda ise Honda Jazz’ın kendine has çizgileri mevcut.Aerodinamik yapı burada kendini gösteriyor.Burunda ise Honda modellerini gözümüzün önüne getiren bir ızgara mevcut.

Honda Jazz’ın henüz Türkiye‘ye geliş tarihi belli değil.Önümüzde ki günlerde fiyatı ve tarihi netleşince buradan güncelleyeceğiz.

[Normal_Box]

Yeni Honda Jazz Resimleri

[/Normal_Box]

Yorumlar
LEVENT KEBABCITemmuz 31, 2015, 8:00 pm

Yeni Honda jazz Türkiye ye ne zaman gelecek? 1,5 yıldır bekliyorum…

Cevapla

Yukarı