Yeni Fiat Egea Sedan 2017 Fiyat Listesi
2015-egea

Yeni Fiat Egea Sedan, bildiğimiz gibi Bursa’ Tofaş Ar-Ge merkezinde geliştirildi.Küresel ölçekte kendine iyi bir yer bulan Egea İtalya’da tasarlandı.

Gerek Türkiye gerekse Avrupa yollarına bir hayli uygun Yeni Fiat Egea Sedan, 264 cm’lik dingil mesafesi ve 1.78 cm genişliğe sahip.İç mekanda geniş ve ferah bir ortam sunan Egea Sedan, son derece konforlu ve güvenilir.

Yeni Fiat Egea Sedan, düşük yakıt tüketimi, emisyon açısından güvenli ve yüksek performanslı ekonomik iki multijet turbo dizel ve iki de benzinli manuel yada otomatik şanzımanlı motorlara sahip.Özellikler dizel motorların yakıt cimrisi olduğunu söylemekte fayda var.100 km ye 4 litre yakıt tüketiyor.

Gerçek Fiat tarzında, Yeni Fiat Egea Sedan hem sürücünün hem de yolcuların ömrünü uzatan birçok dahiyane çözüm bulunduruyor.Bunlardan birisi 5 inç büyüklüğünde renkli dokunmatik multimedia (bilgi-eğlence) ekranı.

Yeni Fiat Egea Sedan 2017 Fiyat Listesi

[fiyatlistesi]

[teknikozellik]

2016 Fiat Egea Station Wagon Göz Alıcı

Yeni Egea Özellikleri ve Fiyat Listesi 2015

Fiat Egea’nın Yeni Reklamı Ezber Bozan Sedan

Yeni Fiat Egea Test Edildi Üretimi Başladı

 
Araba Fiyatları hakkında 400 makale
Arabalar hakkında web sitemizde piyasaya dair bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca sıfır ve ikinci el otomobillerin teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini sizler için toparladık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*