Yeni 2016 Hyundai Tucson Özellikleri
yeni-hyundai-tucson-2016

İlk Santa Fe 2001 yılında satışa çıktığından beri Hyundai SUV sınıfında ki modellerini genişletti.Avrupada müşterilerine bir milyondan fazla SUV satan Hyundainin toplam satışlarının %20’sini SUV karşılıyor.

Hyundai’nin tasarım ekibi Tucson için birde açıklama yaptı ”Biz bu otomobili şık ve çevik bir görünüm sağlamak için dizayn ettik.”

2015 Hyundai Tucson’un yeni LED farlarının yanı sıra altıgen ön ızgara burun tasarımına hakim.Tampon otomobile farklı bir stil kazandırırken, LED gündüz farlarıda bu stili fazlasıyla güçlendiriyor.

Profilden tipik SUV tipine sahip olan Tucson, gölgeli tasarım çizgileri ile oldukça iyi görünüyor.Akıcı çamurkuklar ile otomobilin dinamik yapısına katkıda bulunulmuş olunması ise artı bir detay.

İç mekanda kaliteli malzeme kullanıldığını hemen hissediyorsunuz, dağınık yerleştirilmeyen konsolda geniş bir dokunmatik multimedia ekranı bulunuyor.Form olarak akışkan üçgen bir stili sahip olan konsola, oldukça net okunan gösterge panelleri eşlik ediyor.

Yeni Tucson, cömert iç mekan ve bagaj hacmi ilede ön plana çıkıyor.Ön ve arka yaşam alanlarında oldukça geniş baş ve diz mesafesi bulunan Tucson’un bagaj hacmi 513 litre.

Sınıfın en geniş motor versiyonlarına sahip olan Tucson; 115 PS (1.7 litre), 136 PS (2.0 litre), 184 PS (1.6 litre GDI), 176 PS (1.6 litre T-GDI) gibi motor seçeneklerine sahip olacak.Tüm motorlar yüksek yakıt tüketimine sahip olacağı gibi Euro6 emisyon standartlarında olacak.

[Normal_Box]1.6-litre GDI     Benzinli

1.6-litre T-GDI     Benzinli

1.7-litre     Dizel

2.0-litre standard power     Dizel

2.0-litre high power      Dizel

[/Normal_Box]

Beş yıl sınırsız garantiyle satılacak olan otomobil 2015 yılının 2. yarısında Avrupa‘da satışa sunulacak.

[Info]Yeni Hyundai Tucson Resimleri[/Info]
Araba Fiyatları hakkında 400 makale
Arabalar hakkında web sitemizde piyasaya dair bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca sıfır ve ikinci el otomobillerin teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini sizler için toparladık.

8 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*