Volkswagen Passat Alltrack 2016 Özellikleri | 2020-2019-2018
Volkswagen Passat Alltrack 2016 Özellikleri
5 sene Önce Yazıldı

Tüm tekerlekten çekişli yeni nesil VW Passat Alltrack 2015 Cenevre Motor Show’da dünya promiyerini kutluyor olacak.

Çok yönlü bir araç olan Passat Alltrack iş aracı, aile aracı ve birazda SUV görünümünde.

Yeni Motorlar

Euro6 emisyon standartlarına uygun iki turbo benzinli motor ve üç turbo dizel (TDI) olmak üzere toplamda beş farklı motor seçeneği ile satılacak.

Passat Alltrack standart olarak 4 tekerden çekiş (4MOTION) özelliği taşıyor.Normal sürüş modunda ise ön çekiş ön tekerlere devrediliyor.

Off-Road Modu

Passat Alltrack standart olarak çeşitli sürüş modları sunuyor.Eko, Normal, Spor ve Bireysel bunlardan bir kaçı.Off-road modunda ise ABS düzenleme yani durma mesafesi daha kısa ve buna ek olarak yokuş kalkış desteği var.

Tasarım Özellikleri

Yeni VW Passat Alltrack tüm model serilerinden tamamen bağımsızdır.Önden oldukça karizmatik bir görünüme sahip olması ve ayrıca ızgara üzeri krom çıta oldukça hoş duruyor.Aracın genelin bu krom rnge rastlamak mümkün.

İçerde ise kaliteli malzeme sizleri bekliyor.İşçiliğin iyi olduğu kokpit, sürücüsüne ferah ve rahat bir ortam sunuyor.Orta konsolda gri renkli geniş çıta kokpitte genel olarak uyumlu biçimde.

Konfor ve destek sistemlerinin sayısı her yeni nesil yada her yeni model otomobilde artar.VW Alltrack ile otomobili kişiselleştirebilirsiniz.İşte onlardan bir kaçı;

 • Ortam Aydınlatma
  Bilgi-Eğlence Sistemi
  Otomatik klima kontrolü
  Çok fonksiyonlu gösterge ekranı
  Lane Assist
  Hafızalı koltuk
  Ayna ayarı

Ayrıca otomobile İOS ve Android uygulamalarınızı da entegre etmek basit.Bu özellik ile de multimedia sistemi güçlendirilmiş.

[Normal_Box]

Yeni Nesil VW Alltrack Resimleri

[/Normal_Box]


Yukarı