Skoda Octavia 2017 Özellikleri ve Fiyat Listesi
Skoda Octavia 2017 4

Skoda Octavia, başarı öyküsünü tasarım diliyle, gücü ve performansıyla sürdürüyor.Çek otomobil üreticisinin en çok satanlar listesinde bulunan 2017 Skoda Octavia, yeniden boyutlandırılmış iç mekan ve optimize sürüş özellikleri ile daha konforlu bir sürüş sunuyor.

Skoda Octavia ve Skoda Octavia Combi, markanın tipik güçlerini birleştiriyor ve bugüne kadar 5 milyondan fazla otomobil satan Çek otomobil üreticisinin büyümesine büyük katkıda bulunuyor. Kapsamlı revizyonlarını takiben, 1996 yılında ilk kez tanıtılan üçüncü nesil model, hem görsel olarak hem de teknoloji açısından en üst düzeye ulaşıyor.Skoda Octavia, yüksek segmentlerde bulunan güvenlik ve konfor özelliklerinden daha fazlasını sunuyor ve kompakt otomobil segmentindeki mükemmel konumunu güçlendiriyor.

Kapsamlı model yükseltmesinin bir parçası olarak yapılan tasarım modifikasyonları, Skoda Octavia ve Skoda Octavia Combi’yi, özellikle geniş radyatör ızgaralı ön kısım ile karakterize edilen farklı bir görünüm kazandırıyor. Farlardaki kristal görünümlü ilave aydınlatma birimleri ve daha geniş hava girişleri, erkeksi, dinamik ve duygusal bir etki yaratıyor.

2017 Skoda Octavia ve Skoda Octavia Combi’nin dış boyutları biraz değişti. Hatchback’in uzunluğu 11 mm ile 4,670 mm’ye yükseldi.2,686 mm’de duran dingil mesafesi, kompakt otomobil segmentinde bir araç için alışılmadık derecede uzun.

Yenilenmiş Skoda Octavia ve Skoda Octavia Combi modelleri, dört TSI benzin, dört TDI dizel ve bir adet CNG motoru olmak üzere dokuz adet motor seçeneği ile piyasaya sürülüyor.Güç çıkışları 63 kW’dan (86 PS) 135 kW’a (184 PS) kadar değiş. Güç çıkışları 63 kW’dan (86 PS) 135 kW’a (184 PS) kadar değişiyor.1.2 TSI motoru giriş seviyesinde bir varyasyon ve 5 vitesli manuel şanzıman ile birleştirilmiş.

TDI motorunun iki 2.0 varyantı 110 kW (150 PS) ve 135 kW (184 PS) güç çıkışı sunuyor. 110 kW (150 PS) dizel motor, 6 vitesli manuel şanzıman ile birlikte geliyor ve hem ön hem de dört tekerden çekiş ile kullanılabiliyor.

Skoda Octavia ve Skoda Octavia Combi modellerinde bulunan bilgi-eğlence (multimedia) sistemide tamamen yenilenmiş ve “her zaman çevrimiçi olun” sloganı ile ortaya çıkmış. Ayrıca ekran boyutları, döşeme seviyesine bağlı olarak 6.5 ila 9.2 inç arasında.

2016 Model Yılı Anahtar Teslim Fiyat Listesi ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

[fiyatlistesi]
Araba Fiyatları hakkında 400 makale
Arabalar hakkında web sitemizde piyasaya dair bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca sıfır ve ikinci el otomobillerin teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini sizler için toparladık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*