Skoda Citigo 2017 Özellikleri ve Fiyatı | 2020-2019-2018
Skoda Citigo 2017 Özellikleri ve Fiyatı
3 sene Önce Yazıldı

2017 ilkbaharından itibaren yeni Skoda Citigo, dış tasarımda kapsamlı iyileştirmeler ve iç kısımda bazı revizyonlarla satışa sunulacak.

Kaput, radyatör ızgarası,  alma fonksiyonu (opsiyonel) , tamponlar ve sis lambaları yeni bir tasarıma sahip.İsteğe bağlı olarak özel olarak tasarlanmış 15 inç alaşım jantlar, yüksek güvenlik verimli motorlar ve sayısız ‘Simply Clever’ özellikleri ile oldukça etkileyici görünüyor. Skoda Citigo 2017 Cenevre Uluslararası Motor Show’da prömiyerini kutlayacak.

Yapılan bazı değişikliklerle Skoda Citigo, 3,5 mm  büyüdü. Beş kapılı versiyonun genişliği 1,645 mm’de ve yüksekliği 1,478 mm’de kaldı.Cömert 2,420 mm’lik dingil mesafesi sayesinde Skoda mühendisleri, arka yolcular için de yeterli alan sunan bir iç mekan yaratmayı başarmışlar.Škoda Citigo, bir şehir otomobilinde dahi geniş bir iç mekan olabileceğini kanıtlıyor. Arka koltuklar katlandığında 951 lt’ye yükselen 251 litrelik bagaj kapasitesi, en iyi rakip değerler arasında yer alıyor.

Skoda Citigo bir şehir arabası olmak için son derece mükemmel ferah, ekonomik, çevik ve çevreci.

Skoda Citigo‘nun ön kısmı kısmen revize edildi.Yeni bir kaput, tipik Skoda çizgileriyle yeniden tasarlanmış bir radyatör ızgarası, modifiye tamponlar ve güncellenmiş sis lambaları yeni ve genç bir görünüm yaratıyor.Yüksek seviyede emniyet sağlayan birçok aktif güvenlik özelliğinden biri olan otomatik fren fonksiyonu City Safe Drive isteğe bağlı olarak bu otomobilde satın alınabiliyor.

2017 yeni Skoda Citigo, iki adet benzinli ve bir adet LPG’li motor olmak izere 3 farklı yenilikçi motor seçenekleri ile bu yıl satışa çıkacak.


Yukarı