Seat Leon Cupra 2015 Özelliklerine Bir Bakalım | 2020-2019-2018
Seat Leon Cupra 2015 Özelliklerine Bir Bakalım
5 sene Önce Yazıldı

yeni-seat-leon-cupraSeat hem performans hemde zevk için mükemmel bir otomobil sunuyor.Yeni Seat Leon Cupra tarzı ve özellikleri ile benzersiz bir performans gösteriyor.

Seat Leon Cupra 0’dan 100 kilometreye yalnızda 6.0 saniye gibi çok kısa bir zamanda hızlanabiliyor.Çarpıcı tasarımı, bireysek ekipman seçenekleri ve oldukça kaliteli malzeme seçimi ile sınıfın üzerinde bir otomobil.

Seat Leon Cupra çok yönlü hem spor otomobil hemde aile otomobili olarak seçilebilecek türden bir otomobil.Bakalım ne gibi tasarım özelliklerine sahip.

Bu otomobilde tercih olarak beyaz rengin ağır basmasıdır.Otomobili daha oturaklı gösteren bu renk aynı zamanda dikkatleri üzerine çekebilir.Ön burun tasarımında keskin hatlara sahip farlar karizmatik bakışını sürdürmüş.Bu keskin far tasarımı Seat otomobillerin DNA’sında bulunan bir özellik.

Ortada 4 köşeli ızgara ve onun altında ise yine 4 köşeli üste doğru daralan havalandırma oldukça şık duruyor.

Yine bir diğer keskin bir çizgi ön farlardan başlayarak arka kapının ortasına doğru ilerliyor.Buda otomobilin enerjik ve dinamik görünmesini sağlıyor.

Profilden bakıldığından aile aracı gibi uzun görünen Seat Leon Cupra’nın oldukça estetik tasarım çizgilerine sahip olduğunu söylemek mümkün.

Arka kısımda ise klasik Seat tasarımlarına benzer spot lambaları görüyoruz.Çift egzoz çıkışı ayrı bir hava katmış.

Güç ve performansın harman hali Seat Leon Cupra’nın gaz pedalına verdiği tepki ise takdire şayan.DSG şanzıman ile 6.6 litre, manuel vites ilede 6.7 litre yakıt tüketimi sunması oldukça etkileyici.

2.0 TSI spor motoru ile sürüş ve konfor bu otomobilde en belirgin özellik.

[Note]Seat Leon Cupra Resimleri[/Note]

 


Yukarı