Oto Servis | 2020-2019-2018
Oto Servis
3 sene Önce Yazıldı

Özellikle şuanda yaşadığımız zorlu kış mevsiminde otomobilimizin bakımı yaptırmak için elbette iyi bir oto servis bulmalıyız.Bunun için yapmamız gerekenler nelerdir bir bakalım.

Oto servis bize neler sunuyor? Örneğin benim için erken rezervasyon bir servis şirketi için en önemli ayrıcalıktır.Ben oto servise gidipte saatlerce sıra beklemek istemem doğrusu.Bunun yanı sıra bana karşı elemanların davranışları ikinci sırada yer alır.Bunun yanı sıra gittiğim oto serviste, otomobilimin olabildiğince her yerini kontrol etmeleri gerekmektedir.Aracımda yağ kaçağı varmı, motorum tam performans ile çalışıyor mu bunları iyice kontrol etmeleri gerekmektedir.

Bir diğer husus ise yedek parça.Otomobilim Opel olduğu için yetkili opel servis şirketine gidip gerekli yedek parçaları temin edebildim hemde hiç beklemeden.Yukarıda bahsettim rezervasyon sayesinde oldu bunlar.

Araçlarla içli dışlı olduğum kadar yetkili servislerle de yakından ilgileniyorum.Toyota servis bunların başında gelir.Ekstradan sunduğu ücretsiz bakım paketi özellikle kış aylarında biz sürücüler için bulunmaz nimettir.Paket içeriğinde yağ kontrolu, motor performans testi, lastik testi ve far testi bulunuyor.Yedek parça tedariği de oldukça hızlı.


Yukarı