Opel Insignia 24 Saat Test Sürüşü
2014-opel-insignia

Opel, yenilenen Insignia modeli için 24 saat ücretsiz test sürüşü kampanyası başlattı.

Bugüne kadar görmeye pek alışık olmadığımız bir kampanya ile karşımıza çıkan Opel, Insignia modeli için 24 saatliğine ücretsiz test sürüşü veriyor.Ancak bunun için belirli şartlar var.Opel katılımcılar için en az 3 senelik ehliyete sahip olması ve kendi üzerine bir adet herhangi marka veya model bir aracın olması şartı istiyor.Üzerinize olan aracın ruhsatını yetkili bayiye bırakmanız gerekiyor.İşte diğer şartlar.

  • Katılımcının başvuru formunu eksiksiz doldurması ve başvuru formundaki bilgilerin doğru olduğunu ispatlaması gereklidir.
  • Katılımcıya verilecek test sürüşü aracı ve süresi, kampanya dahilindeki araç sayısı, kampanya süresi ve randevu sistemi ile sınırlıdır.
  • Test sürüşüne yalnızca TC Vatandaşları ve TR plakalı araç sahipleri katılabilir.
  • Katılımcının test sürüşü aracını teslim almadan önce ehliyet ve nüfus cüzdanı aslını ilgili Yetkili Opel Satıcısı’na göstermesi (Opel Yetkili Satıcısı, katılımcının nüfus cüzdan ve ehliyet fotokopisini alacaktır) Opel Yetkili Satıcı ve Test Sürüşü Sözleşmesini imzalaması zorunludur.
  • General Motors Türkiye Limited Şirketi ve Yetkili Opel Satıcısı test sürüşü yaptırma ve test sürüşü koşullarını değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

Opel Insignia Özellikleri ve 2015 Fiyat Listesi
Araba Fiyatları hakkında 400 makale
Arabalar hakkında web sitemizde piyasaya dair bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca sıfır ve ikinci el otomobillerin teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini sizler için toparladık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*