Michelin Hem Yaz Hem Kış Lastiği
MICHELIN CROSSCLIMATE

MICHELIN CROSSCLIMATEArtık hem yaz hemde kış lastiğini mevsime göre değiştirmek zorunda kalmayacaksınız çünkü Michelin bu sektörde devrim sayılabilecek bir lastik üretti ismi CrossClimate.

Sektöründe öncü lastik üreticisi Michelin, tam 3 yıl boyunca üzerinde çalıştığı CrossClimate’i 150’den fazla uzman tarafından geliştirildi.

Bir İlk

Lastik, 3 yılda 150’den fazla uzmanla geliştirildi.Michelin bu alanda AR-GE çalışmalarına yaklaşık olarak 640 milyon TL yatırım yaptı.Almanya, Fransa ve İspany’da üretilecek olan CrossClimate, 125 milyon kilometreyi başarıyla tamamladı.Öncelik olarak binek otomobiller için satılacak olan CrossClimate daha sonra 4×4, SUV ve ticari araçlar içinde satışa çıkarılacak.

Performans Şahane

Araca kattığı performans ve yakıt verimliliğine yüksek bir etkisi olan lastik, 23 farklı boyutta üretilecek.Üstün yol tutuş özelliğine sahip CrossClimate, kısa mesafede fren yapabilme avantajı sunuyor.

Türkiye’ye mayıs ayında gelecek olan lastiğin fiyatı yaz, kış lastiklerinin fiyatları arasında olacağı söyleniyor.
Araba Fiyatları hakkında 400 makale
Arabalar hakkında web sitemizde piyasaya dair bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca sıfır ve ikinci el otomobillerin teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini sizler için toparladık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*