Mercedes C Serisi Genel Özellikleri | 2020-2019-2018
Mercedes C Serisi Genel Özellikleri
5 sene Önce Yazıldı

Mercedes-Benz C250, AMG Line, Avantgarde, Diamantsilber metallicC serisi şuan Türkiye‘de Avangarde, Elegance, Fascination ve AMG spor paketi olarak satışa sunulmaktadır.Fascination ve AMG’den itibaren panoramik cam tavan, xeonon far, elektrikli katlanır aynalar standart olarak satılmaktadır.AMG aracın özellikleri ise delikli fren diskleri, spor direksiyon, spor deri koltuk, spor jantlar, spor pedallar, direksiyondan vites değiştirme gibi detaylar vardır.

C serisinin güvenlik donanım özelliklerinden biri ise NECK-PRO özelliğine sahip koltuk başlıklarının bulunması.Bu özellik sayesinde baş ve boyun yaralanmaları en aza indirilmektedir.

Bluetooth ile telefon bağlantısı, park sensörü C serisinin standart özelliklerindendir.Ayrıca C serisi otomobillerde akıllı ışık sistemi de bulunur.Uzun yolda giderken karşınızdan bir otomobil geliyorsa eğer far kısa seviyeye düşer.Araç geçtiği zaman ise farlar tekrar uzun konuma gelir.Böylece yolunuz daha aydınlık olur.

Yeni C serisi, sedan, estate ve coupe olmak üzere üç modelden oluşur.C 180, C 200, C 220 BlueTech, C 250, C 250 BlueTech BlueEFFICIENCY Edition ve C 250 BlueTech gibi motor seçenekleri ile satılır.

[Normal_Box]

C Serisi Standart Donanım Özellikleri

6 ileri manuel şanzıman

Yalnış yakıt doldurma koruması

Dizel yakıt partikül filtresi

Hıza duyarlı güç yardımı

ECO başlat-durdur özelliği

ABS (Anti Blok Fren Sistemi)

Viraj Dinamiği Yardımcısı

[/Normal_Box]

 


Yukarı