Lada Vesta 2015 Fiyatı
lada-vesta-resimleri

lada-vesta-resimleriRus otomobil üreticisi Lada, yaptığı bir hamle ile tekrar eski şaşalı dönemlerine gidecek gibi görünüyor.Ülkemizde de bir dönem çok fazla satılan ve piyasası olan Lada Samara gibi otomobiller üretmişti.Onun dışında yeni nesil otomobillerini çok fazla görme imkanımız olmayan Lada, Vesta ile dönüş yapacak.

 

Yeni Lada Vesta bildiğimiz gibi AvtoVaz’dan 75 milyon dolar yatırım almıştı.Bu sayede seri üretimine 2-3 hafta içerisinde başlanacak ve eylül ayında ise tanıtılacak olan Vesta, 2015‘in başlarında sokaklarda gezinmeye başlayacak.

Son günlerde Almanya’da yapılan bazı testlerden başarıyla geçen Lada Vesta’nın önce hatchback modeli ardından sedan modeli üretilecek.

[Info]Yeni Lada Vesta Fiyatı[/Info]

1.4 litre 100 beygir motoru olacak olan Lada Vesta’nın 6.100 $ civarında satılması beklenirken, ülkemizde de yaklaşık olarak 25.000 TL ye alıcı  bulacak.Bu rakam bu özellikte bir otomobil için hiçte yabana atılmayacak cinsten.

 
Araba Fiyatları hakkında 400 makale
Arabalar hakkında web sitemizde piyasaya dair bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca sıfır ve ikinci el otomobillerin teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini sizler için toparladık.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*