İşte Yeni 2016 Citroen DS5 | 2020-2019-2018
İşte Yeni 2016 Citroen DS5
5 sene Önce Yazıldı

2016-citroen-ds5-resimleriCitroen’nin amiral gemisi Yeni 2016 DS5 tamamen yeni bir görünüme sahip avangart bir tasarıma kavuşmuş.Markanın tek başına bütün kimlik özelliklerini belirleyecek muhteşem bir donanım ve teknik özelliklerine sahip.

Ön kısımda kalın krom ızgara çerçevesi, xenon far ve kaputun ortasında ki iki belirgin çizgi başlıca göze çarpan detaylardan.Genel olarak Citroen kimliğini yansıtsa da kendine has özellikleri olan bir otomobil.

LED ve xenon teknolojilerinin birleştirildiği farlar tamamen yeni bir tasarıma sahip.Ayrıca bu far tasarımı tüm DS modellerinde yer alacak.

Yeni tasarım önden, arkadan ve profilden bakıldığında hemen tanınabilir özelliklerde.Özellikle arka kısımda tampona entegre iki egzoz çıkışı da dikkat çeken detaylardan.

Kokpitte %100 sürücü ve yolcu odaklı dizayn havacılık endüstrisi örnek alınarak tasarlandı.Olduğunca şık gösterge panelleri, kullanımı kolay tuş ve düğmeler sürücü ve yolculara ferah ve geniş bir alan sağlıyor.

Yeni DS5, touchdrive arayüz ve yüksek sürüş teknolojisi ile geliştirilmiş multimedia özelliklerine sahip.Bu yeni multimedia ekranına telefonunuzda bulunan hemen hemen her uygulamayı çalıştırabilirsiniz.Üstelik bu sistem iOS ve Android ortak tabanlı.

Yeni DS5’te geliştirilmiş özellikler bununla sınırla değil.Üstün güvenlik ve sürüş donanımları ile kendisini bir adım öne çıkarıyor.Kör nokta izleme izleme sistemi bunlardan sadece birisi.Şeritten ayrılma uyarısı, akıllı çekiş kontrolu, yokuş kalkış desteği ve bunun gibi onlarca yeni güvenlik özellikleri.

DS5 kullanıcısına üstün yol tutuş ve konfor sunuyor.Yenileştirilmiş süspansiyon dinamik ve rahat sürüşün bir parçası gibi görülüyor.Darbeleri tamamen emen ve oldukça sessiz çalışan süspansiyon sistemi ile konforlu sürüşler yapmak mümkün.

BlueHDi 120 S & S 6 ilerivitesli manuel, BlueHDi 150 S & S 6 ileri vitesli manuel, BlueHDi 180 S & S EAT6, Hibrid 4X4 Dizel gibi motor versiyonlarına sahip olacak. 

[Note]Yeni Citroen DS5 Resimleri[/Note]


Yukarı