İkinci El Oto Pazarı Fiyatları Son Durum
araba pazarı

Geçmiş yılların son aylarına göre kıyasla otomobil sektörü 2016’nın son günlerinde istediğini alamadı.2014-2015 yıllarının son aylarında neredeyse tavan yapan ikinci el oto piyasası 2016 yılında pekte istenilen seviyede olmadı.Bakalım ikinci el oto pazarı bu yıl neyi hedefliyor.

Sitemize konuşan uzman bir isim 2017 yılında istikrarın ve büyümenin devam etmesiyle birlikte 2 el otomobil pazarınında gelişeceğini söyledi.Ayrıca bu yıl çıkacak olan otomotiv yasası ile birlikte oto-al sat olayının biteceğini belirten uzman isim, mağduriyetlerin bu sayede biteceğini ve bu sektörde güven ortamının tekrardan ortaya çıkacağından bahsetti.

2016 yılında otomobil pazarlarında araçlarını satmak isteyenlerin pek yüzü gülmedi ancak bu yıl işlerin dahada artacağı söyleniyor.

2. el otomobil pazarının ülkemizde oldukça yaygın olduğu bilinirken, buralardan alınan araçlara mutlaka ekspertiz yapılması gerektiği söyleniyor.Bizde bazı 2nci el otomobil fiyatları listesini sizler için derledik.Fiyatlar bazı şehirlerin otomobil pazarlarından alınmıştır.

[fiyatlistesi]
Araba Fiyatları hakkında 400 makale
Arabalar hakkında web sitemizde piyasaya dair bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca sıfır ve ikinci el otomobillerin teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini sizler için toparladık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*