Hyundai’nin Yeni Markası Genesis
hyundai-genesis

Hızla gelişen otomotiv sektörüne Hyundai tarafından yeni bir oyuncu daha katıldı.Genesis adı verilen marka, lüks otomobiller üretecek.

Hyundai bugün yaptığı açıklamada lüks sınıf için yeni marka oluşturduğunu duyurdu.Genesis adı verilen marka kişiye özel lüks, zarif ve teknolojik otomobiller üretecek.2020 yılında 6 yeni modeli Genesis‘e kazandırmayı hedefleyen Hyundai, lüks sınıfta da söz sahibi olacak.

Genesis, üstün ve kaliteli modellerle lüksü tanımlarken aynı zamanda günlük kullanıma uygun konforlu ve kullanışlı otomobiller sunacak. Üstün performansa sahip modellerle, şık ve zarif tasarımla, gelişmiş kullanım özellikleri ve yüksek kaliteye sahip iç mekan malzemeleriyle bilinirliğini artıracak.

Hyundai bu marka için kendi çizgisini oluşturmasında yardımcı olacak bir tasarım ekibi bile hazırladı.Genesis’in kendine has tasarım özellikleri ve karakteri olacak.
Araba Fiyatları hakkında 400 makale
Arabalar hakkında web sitemizde piyasaya dair bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca sıfır ve ikinci el otomobillerin teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini sizler için toparladık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*