Hyundai Elantra GT 2018 Özellikleri | 2020-2019-2018
Hyundai Elantra GT 2018 Özellikleri
3 sene Önce Yazıldı

Hyundai Elantra GT 2018  daha düşük, daha geniş ve daha uzun artık Avrupa yollarına dahada uyumlu.Hyundai Elantra GT, Avrupa pazarında kullanılmak üzere tasarlanmış yeni nesil i30 modelini temel alıyor.

Yenilenen oranlar, akışkan karakter çizgileri ve yeni basamaklı ızgara tasarımını ile bütünüyle harika bir görünüşe sahip.Avrupa tarzının Amerikan tarzı ile birleşmesiyle ortaya çıkan Hyundai Elantra GT, daha katı ve daha güçlü.Genişleyen iç mekanı ile EPA’nın Hyundai Elantra GT’yi bu sınıf için nadir bulunan büyük bir araba olarak sınıflandırmasını bekliyoruz.Üstelik arka koltuklar katlanınca ortaya çıkan hacim muazzam.

2018’de Hyundai Elantra GT iki sıralı dört silindirli motor ile satılacak.Bunlardan birisi 2.0 litre diğeri ise 1.6 litre turbo motorlu.

Sert ve güçlü yeni yapının avantajından yararlanan Hyundai, Almanya’daki Nürburgring Nordschleife’de Hyundai Elantra GT’yi test etti ve tasarladı. Otomobili yüzlerce tur çalıştıran mühendisler sürüş, kullanım ve dayanıklılık testleri yaptı.Testlerin sonucunda ise tekerlek darbe emilimini en düşük seviyeye çekmeyi başardılar.

Hyundai bu otomobilin içerisinde sizi dahada rahat yapmak için deri koltuklar, alaşım pedallar, ikili bölge iklim kontrolü gibi yeni bazı özellikler ekledi. Hyundai Elantra GT 2018, Clari-Fi ™, Apple CarPlay ™, Android Auto ™ ve kablosuz akıllı telefon şarj modülü içeride size hizmet ediyor.Üstelik bu özellikleri 8 inçlik multimedia ekranıyla kontrol etmek mümkün.Bu multimedia ekranı ise AVN 5.0 sistemi ile çalışıyor.Bu sistem daha hızlı yanıt verme özelliğine sahip.Gezinme haritalarına kuş bakışı görüşte eklendi ve sürücüler artık abonelik için HD Radyo ile ödeme yapmadan trafik akışı ve olay verileri alabiliyorlar.

Hyundai Elantra GT 2018 Türkiye geliş tarihi ve fiyatı henüz netleşmese sitemiz üzerinden yayınlanacaktır.


Yukarı