Honda Acura NSX 2017 Fiyatı ve Özellikleri
Acura NSX 2017

Honda Acura NSX 2017, sürüş ortamının her çeşidinde sürücünün yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanarak, en iyi performansı sağlamak için, daha güçlü, canlı ve dinamik bir deneyim sunmak için tasarlandı.

Arka çok bağlantılı süspansiyon sistemleri ve gelişmiş çift bağlantılı ön süspansiyon tasarımı tork yönlendirmesini ve direksiyon geri tepmesini ortadan kaldırıyor.Honda Acura NSX 2017 süper aracın lastiklerden maksimum kavrama ve kontrol çıkartmak için hassas tasarım geometrisine göre bina edildiğini ise söylemek lazım.

Honda Acura NSX 2017‘nin vücut şekli aerodinamik sürtünmeyi en aza indirgemek için etkili bir şekilde tasarlanırken, frenleri ve güç ünitelerini soğutmak için havalandırma deliklerinden maksimum düzeyde faydalanılmış.

Acura NSX 2017 gücünü çift turbo 3.5 litrelik V6 motorundan alıyor.Bu motor 500 HP güce sahipken 9 ileri çift debriyaj şanzıman ise görevini iyi bir şekilde yerine getiriyor.

Honda Acura NSX, Amerika’da 156.000 Dolara satılırken, İngiltere’de 130.000 Pound’luk bir değeri var.
Araba Fiyatları hakkında 400 makale
Arabalar hakkında web sitemizde piyasaya dair bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca sıfır ve ikinci el otomobillerin teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini sizler için toparladık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*