Goodyear Dört Mevsim Lastiği Vector 4Seasons
goodyear_yeni-lastigi
goodyear_yeni-lastigi

Goodyear’ın yeni lastiği Vector 4Seasons, hem yaz hem kış sürücülerin isteklerini karşılayacak.

2015 Vector 4Seasons, testlerinde gösterdiği dört mevsim performansı ile büyük beğeni topladı.İkinci nesil lastiğin bir çok dalda ödül alması bekleniyor.

Goodyear Lastikleri Türkiye Direktörü Mahmut Sarıoğlu yaptığı açıklamada “Yeni nesil Vector 4Seasons lastiğimiz; Goodyear’ın bu segmentte 30 yıllık bir zaman içinde sahip olduğu mühendislik ve inovasyon gücüne, tüketici ihtiyaçlarına ve lider otomotiv markalarının araçlarına orijinal ekipman seçilerek edindiğimiz tecrübelere göre geliştirildi. Goodyear, 1980’lerin ortalarında dört mevsim lastiği konseptini ilk kez piyasaya sürdüğünden bu yana, bu segmentte pazar lideri pozisyonunu elinde bulunduruyor. Goodyear, ülkemizde de dört mevsim lastik denildiğinde akla ilk gelen markalardan biridir” sözlerini kaydetti.

Michelin Crossclimate, lastiğine en büyük rakip olarak gösterilen Vector 4Seasons, üç boyutlu dişleri ve artırılmış sırt sertliği ile kuru zeminlerde eski nesline göre performansını iki kat artırdı.

Diğer lastiklere oranla %19 daha fazla yol tutuşu sağlayan lastik, %13 daha kısa fren mesafesi sunuyor.
Araba Fiyatları hakkında 400 makale
Arabalar hakkında web sitemizde piyasaya dair bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca sıfır ve ikinci el otomobillerin teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini sizler için toparladık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*