Fiat Doblo Cargo 2015 Detaylandı | 2020-2019-2018
Fiat Doblo Cargo 2015 Detaylandı
5 sene Önce Yazıldı

yeni-kasa-doblo-cargo2015 4. nesil Fiat Doblo Cargo şimdi artık daha fazla performans sunuyor ve daha fazla işlevsel.

Yük kapasitesi, verimlilik, yakıt ekonomisi ve fonksiyonel özellikleri ile kendi sınıfının üzerinde bir araç.İlk bakışta iç mekan tasarımında Fiat Doblo Cargo aslında klasik binek otomobillere oldukça benziyor.Bu tasarım özelliği sayesinde her kesimden sürücüye hitap ediyor.

Yeni güncellemeler ile gösterge paneli, dreksiyon simidi, kapı panelleri ve yolcu bölmesi içinde oldukça fonksiyonel özellikler getirilmiş.

Yeni Fiat Doblo Cargo geliştirilme özelliklerinden biriside iyi bir şehir arabası olması yönünde.Bunu yeni geliştirilmiş bağımsız arka süspansiyonlardan, üstün tork yanıtı ve gaz tepkileri ayrıca performansına bakarak görmemiz mümkün.Bu sayede otomobilde iyi bir sürüş ve yol tutuşu gayet başarılı bir şekilde yakalanmış.

90 beygir multijet 1.3 veya 150 beygir multijet 1.6 ecojet motor sayesinde %15 lere varan yakıt tüketimi sağlamanız mümkün.

[Note]Yeni Bir Stil[/Note]

Fiat Doblo Cargo ayrıca yeni tasarım özellikleriyle de göz dolduruyor.İç ve dış tasarımında oldukça büyük tasarım değişmelerine rastlamak mümkün.Yeni bir kaput, özenle çizilmiş yatay çizgiler, vurgulanan tampon, daha büyük ön ızgara ve 16 inç jantlar kuşkusuz yeni stil yansımalarının en büyük özellikleri.

[Note]2015  Doblo Cargo Resimleri[/Note]

 


Yukarı