En İyi 2. El Araba Satış Siteleri | 2020-2019-2018
En İyi 2. El Araba Satış Siteleri
3 sene Önce Yazıldı

Bu yazımızda sizlere 2.el araba satış siteleri ve en iyi 2. el araba siteleri hakkında bilgi vereceğiz.Bildiğimiz gibi ülkemizde bir çok oto ilan sitesi var.Bunların bir çoğu kullanıcı ve yayıncı tarafından tercih edilirken bazıları ise pek fazla rağbet görmüyor.Bunun asıl nedeni sitelerin kullanıcılara istediğini pek vermemesi oluyor.

Mesela sahibinden.com‘u ele alalım.İkinci el oto satış sitelerinin başında gelir bunun başlıca nedenlerinden biriside içeriğinde yüzbinlerce oto ilanının olmasıdır.Mesela sitenin yaklaşık olarak 11.250 Peugeot otomobil ilanı var, bu çok devasa bir rakamdır.Peugeot demişken bunu ele alalım; adres, fiyat, yıl, yakıt, motor seçeneği, kasa tipi otomobilin rengi gibi bir çok aramayı filtreleyebiliyorsunuz.Üstelik yaptığınız bu filtrelemeyi kaydede biliyorsunuz.

Sahibinden.com ikinci el araba fiyatları ve en iyi ikinci el araba satış sitesidir.Tabi bir diğer site ise arabam.com.Diğer siteden farklı olarak burada sıfır kilometre otomobil ilanları da bulmak çok kolay birde sadece otomobil satışına odaklanmış olması işi daha profesyonel yapıyor.

Bir diğer en iyi araba ilan sitesi ise arabalar.com.tr’dir.Site girişinde sizi hemen bir filtreleme menüsü karşılar bu sayede aradığınız otomobili daha rahat bulabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere araba satış siteleri listesi hakkında bahsettik.İkinci el oto piyasasını bu sitelerden takip etmek sizin için avantaj olacaktır.

Teknik Özellikler
sahibinden.com arabam.com
araba.com hurriyetoto.com
arabalar.com.tr tasit.com


Yukarı