Dacia Sandero Stepway Otomatik Vites Özellikleri
Dacia Sandero Stepway 2017

Dacia Sandero Stepway otomatik vites özelliklerinden bahsetmeden önce firma ne gibi yenilikler yaptı onlara bir bakalım.

Dacia, Logan MCV, Sandero ve Sandero Stepway olmak üzere üç farklı modelinin dış ve iç tasarımını değiştirdi. Bu geliştirmeler modelin yeni, daha iddialı ve daha modern görünmesini sağladı.

Daha dinamik, modern bir görünüm için ön ve arkada yeni bir aydınlatma ünitesi kullanıldı.Ön LED gündüz farları dikdörtgen tasarıma sahipken arka aydınlatma üniteleri kareye daha yakın.Yeni Dacia Sandero Stepway otomatik vites, hava giriş ızgarası için krom detaylandırma ile birlikte daha modern bir ön tampon kazanmış. Bu arada ön ve arka tampon daha kaslı görünüyor.

Bu tasarım geliştirmeleri, Yeni Dacia Sandero Stepway otomatik vites modelinde güçlü etkiler bırakmış.

Yeni Dacia Sandero Stepway otomatik vites yaşam alanında da iyileştirmelere gitmiş.Kabin daha yükseki havalandırma bölmeleri ve orta konsol krom şerit ile kaplanmış.Ayrıca iç döşeme dahada güçlendirilmiş.

Dacia Sandero Stepway, benzinli 0.9 litre Turbo ve 1.5 dCi olmak üzere iki motor seçeneğine sahip.Özellikle 1.5 dCi dizel motor düşük devirlerde bile oldukça iyi performansa sahip.
Araba Fiyatları hakkında 400 makale
Arabalar hakkında web sitemizde piyasaya dair bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca sıfır ve ikinci el otomobillerin teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini sizler için toparladık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*