BMW Almak İçin 7 Farklı Sebep
neden-bmw

Kiminin hayali, kiminin gözdesi BMW lüks sınıfın vazgeçilmez otomobil markası.Gerek tasarımı ve gerek teknolojik yenilikleri sayesinde her yaştan her kesime hitap eden BMW’nin al beni demesi için geçerli 7 sebebini sizler için sıraladık.

1.Çünkü O Alman
Eskiden Alman hayranlığı vardı şimdilerde olmasa bile o üstün Alman teknolojisi ile üretildi.

bmw-almak-icin-sebepler

2.Tasarım
Yeni bir BMW’nin tasarlanması oldukça zorlu yollardan geçer.Önce eskiz atılır sonra renklendirilir sonra da modelleme işine geçilir.Tasarım bu süreçte çok fazla ter döker.

bmw-almak-icin-sebepler-tasarim

3.Böbrek Izgaralar
İki parçadan oluşan böbrek ızgara BMW ailesinin DNA’sında var.Bu BMW otomobillerinin karakteristik bir özelliği ve oldukça karizmatik görünüyor.

bmw-almak-icin-sebepler-bobrek-izgara

4.Kokpit
BMW kokpiti her sürücünün hayalini süsler.Geniş ve ferah yaşam alanı size ummadık imkanlar sunar.

bmw-almak-icin-genis-kokpit

5.Teknolojisi
Hiç ummadığınız bir yerde ummadığınız bir tuş bu otomobilde teknolojinin ne kadar ileri seviyede olduğunu gösterir.Tasarım, sanat ve teknoloji BMW’nin adeta dans ediş şeklidir.

bmw-almak-icin-kokpit

6.Enerjik
BMW her tasarım çizgisinde enerjiyi en üstün şekilde yansıtan bir otomobil markası.

bmw-almak-icin-enerjik

7.Her yaşa hitap ediyor
BMW ürettiği teknolojik yenilikler sayesinde gençlere ve asil duruşu ile orta yaşlı beylere hitap ediyor.Ayrıca geniş bagaj hacmi sayesinde mükemmel bir aile aracı.Kendide çok büyük bir aile !

bmw-serisi
Araba Fiyatları hakkında 400 makale
Arabalar hakkında web sitemizde piyasaya dair bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca sıfır ve ikinci el otomobillerin teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini sizler için toparladık.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*