2018 Kia Stinger Fiyatı ve Özellikleri | 2020-2019-2018
2018 Kia Stinger Fiyatı ve Özellikleri
3 sene Önce Yazıldı

Tipik olarak Amerikan otomobil şirketlerinden gelen tanıtımların hakim olduğu bir organizasyonda, Kia Motors America (KMA) 2018 Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’ndaki yeni all-new 2018 Kia Stinger’ın dünya lansmanı ile dikkatleri üzerine çekti.İşte 2018 yeni Kia Stinger.

Şu anda Avrupalı ​​otomobil üreticileri tarafından geliştirilen bir segmenti yeniden tanımlamakta olan Kia Stinger, şirketin tarihindeki en yüksek performanslı üretim aracı olmayı vaat ediyor ve Kia Motors’un endüstri lideri kalite ve güvenilirliği ile destekleniyor.Birden fazla motor ve aktarma organı konfigürasyonu ve lüks konaklama seçenekleri ile sunulan Kia Stinger, 2017 yılının sonlarında ABD’de satışa sunulması planlanıyor.

Bir konsepti bir üretim arabasına dönüştürmek küçük bir görev değil.Zarif ön paneli, eğik yüzey alanı boyunca ve güçlü yan kanatlara kadar Kia Stinger, kaslı bir görünüm ve güven duygusu uyandırıyor.Stinger’ın duruşu ve görsel dengesi kas ve zerafetin birleşimi üzerine tasarlandı.

Şasi gran turismo’nun kemiklerini sembolize ediyorsa, powertrains kalbi temsil eder. Uzunlamasına yönlendirilmiş kaputun altında geriye doğru ayarlanmış iki turbo motor seçeneği mevcut.Her iki motor da halen geliştirilmekte iken, standart 2.0 litrelik turbo şarjlı dört silindirli Theta II motor, yaklaşık 6.200 rpm’de 255 beygir gücü üretmektedir.


Yukarı