2017 Volkswagen Golf GTD Özellikleri ve Fiyatı | 2020-2019-2018
2017 Volkswagen Golf GTD Özellikleri ve Fiyatı
3 sene Önce Yazıldı

Güncellenmiş Golf’un simgesel tasarımı, bir dizi yeni detaylı çözüm ile daha da karizmaya sahip.İşte karşınızda 2017 yeni Volkswagen Golf GTD.

Volkswagen Tasarım Müdürü Klaus Bischoff başkanlığındaki ekip, tamponları yeniden tasarladı ve mühendislerle birlikte yeni farlar (halojen ve LED), yeni LED kuyruk lambaları ve yeni jantlar ortaya çıkardı.40 yılı aşkın bir süredir sistematik olarak geliştirilen Golf’un dış tasarımı bilinçli olarak yeni bir seviyeye yükseldi.

Ön tarafta, orijinal stili yeni bir mükemmellik seviyesine çeken radyatör ızgarasının ve farların ortaklığı var.Yeni Golf’teki LED farlar, xenon farların yerini alıyor. Tamponun alt kısmındaki soğutma havası açıklıkları da yeniden tasarlandı ve Volkswagen’in genişliği her zamankinden daha fazla vurgulandı.

Arka kısım da daha karizmatik olacak şekilde tasarlandı. Bundan böyle, Golf ve Golf Variant’ın tüm sürümleri tam LED arka lambaları ile donatılmış olacak.Birçok standart LED arka lambasının aksine, Golf’un yeni arka lambaları hiçbiri geleneksel ampulleri kullanmıyor.Ayrıca Comfortline ve Highline trim versiyonları arka tampondaki krom elemanlarıyla da tanımlanabilir.

Volkswagen, Golf’teki tüm bilgi-eğlence sistemlerini MIB’nin yeni bir nesli ile değiştirdi. Tüm sistemler yeni tasarımı ve daha geniş dokunmatik ekranları ile dikkat çekiyor.

2.0 litrelik TSI, 230 PS ile sadece Volkswagen Golf GTI için üretildi.Bu, yeni Golf GTI’yi önceki Golf GTI Performansı kadar güçlü yapacak.


Yukarı