2017 Volkswagen Atlas R-Line Özellikleri ve Fiyatı
Volkswagen Atlas R-Line 2017 2

Volkswagen of America yeni VW Atlas’ın detaylarını açıkladı.İşte yeni 2017 Volkswagen Atlas R-Line.

Chattanooga tarafından üretilen SUV’nin sportifliğini, daha dinamik bir görünüm kazandıran dış ve iç tasarım öğeleriyle zenginleştiriyor. Volkswagen Atlas R-Line Detroit’teki 2017 Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

R-Line, değiştirilebilir dış tasarım detayları, 20 inç alüminyum alaşımlı çift kollu jantlar, sürücü yardım özellikleri, şık hava girişleri gibi bam başka özelikler sunuyor.VW Atlas R-Line’ın içinde, Volkswagen’in Modüler Bilgi-eğlence Platformu (MIB II )’nin başlangıç ​​ekranında R-Line logolu sürücüleri ağırlıyor.Ayrıca paslanmaz çelik pedal kapaklarıda buna eşlik ediyor.

Standart Atlas modeli gibi, R-Line iki motor seçeneğinde de mevcut olacak.Bunlar 235 beygir gücüne sahip dört silindirli TSI® turbo ve 276 beygir gücündeki 3.6 litrelik V6 motor.Her ikisi de standart sekiz hızlı ve otomatik şanzıman ile geliyor.

Volkswagen Atlas modelleri 2017 baharında satışa sunulacak.Henüz Türkiye geliş tarihi ve fiyat listesi belirli değil.
Araba Fiyatları hakkında 400 makale
Arabalar hakkında web sitemizde piyasaya dair bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca sıfır ve ikinci el otomobillerin teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini sizler için toparladık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*