2017 Toyota Yaris Özellikleri ve Fiyat Listesi | 2020-2019-2018
2017 Toyota Yaris Özellikleri ve Fiyat Listesi
3 sene Önce Yazıldı

İşte sınıfının en iyilerinden dahada güçlendirilmiş 2017 Toyota Yaris özellikleri, çıkış tarihi ve motor seçenekleri.

Yeni ve önemli ölçüde revize edilmiş Toyota Yaris‘in piyasaya sürülmesi, Toyota’nın küçük hatchback’inin başarısına daha fazla ivme kazandıracak şekilde tasarlandı.Aslında, araç 2011’de üçüncü nesil modelin piyasaya sürülmesinden bu yana Batı Avrupa’daki B segmenti (supermini) pazarındaki payını artırmaya ve yüzde 6,5’ten fazlasına ve 2016’da 208,000’den fazla satışa yükselmeye devam etti.

Tasarım, kalite, performans ve güvenlik önemli bir satın alma hususudur ve Toyota’nın iyileştirme programının odağı haline gelmiştir.Toyota Yaris, 2001 yılından beri Toyota Motor Manufacturing Fransa’nın Valenciennes fabrikasında üretilen güçlü bir Avrupa mirasına sahiptir. 2016 yılında üretim, sadece Avrupa’da değil, aynı zamanda dünyanın dört bir yanına Afrika, Asya’da Kuzey Amerika ve Orta Doğu’da sürmüştür.

Tasarım, B segmentindeki müşteriler için önemli bir husustur ve Toyota‘nın ED2 Avrupa tasarım merkezindeki ekip, yeni Yaris’e daha aktif ve dinamik bir görünüm vermeye ve aynı zamanda daha rafine bir yön vermeye odaklanmıştır.Aracın ön tasarımında, yeni far ünitelerinden aşağıya akan geniş bölümlere sahip “katamaran” bir şekil oluşturan, geniş trapez ızgaranın yanında yeni bir ön tampon bulunuyor. Sonuç, daha belirgin bir üç boyutlu efekt ve daha geniş, daha iyi bir yol tutkusu sağlıyor.Yeni far üniteleri, frontal tasarımla güven ve kişiliği ifade eden yeni bir aydınlatma imzası üretiyor.

Yaris, müşterilere hibrid güç seçeneği sunma konusunda B segmentinde eşsiz olmaya devam ediyor ve Toyota’nın dünyanın önde gelen mükemmel teknolojisi, mükemmel yakıt ekonomisi ve sınıfının en iyisi egzoz emisyonları ile birlikte pürüzsüz, rahat ve sezgisel sürücüyü deneyimleme şansı sunuyor. 75g / km CO2).

Yeni 1.5 litrelik benzinli motor

Yeni Toyota Yaris, gelecekteki Euro 6c emisyon standardı ve RDE (Gerçek Sürüş Emisyon) homologasyon gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilen mevcut 1.33 litrelik ünitenin yerini alacak yeni bir 1.5 litrelik dört silindirli benzinli motorun piyasaya sürülmesini işaret ediyor.

2017 Toyota Yaris‘i yakında yollarda göreceğiz fiyat listesi konumuza eklenecektir.


Yukarı