2017 Toyota Tacoma Özellikleri | 2020-2019-2018
2017 Toyota Tacoma Özellikleri
3 sene Önce Yazıldı

Yolların korku içinde olduğu aşırı yoğun koşullardan kurtulmak için Toyota’nın adrenalin pompalayan Tacoma’sı bunu aşmak için yeterli.İşte yeni 2017 Toyota Tacoma özellikleri.

Toyota yarış geliştirme uzmanları 2016 yılı sonbaharında Tacoma’yı üstün off-road yetenekleri sunmak için geliştirdi.2017 Toyota Tacoma TRD Pro, güçlü görünmekle kalmayıp, en zorlu arazi koşullarında yüksek performans göstermek üzere tasarlandı.

Tacoma TRD Yol Dışı 4×4 Çift Kabinli Kısa Yatak modeli (manuel) ve 6 vitesli otomatik şanzıman seçeneği ile sunuluyor.Çimento, Barcelona Red Metallic ve Süper Beyaz renk seçenekleri bulunan araç 16 inç TRD siyah alaşım jantlara sahip.Zorlu off-road koşullarında sportif bir opsiyon kullanmak, konfor, en son güvenlik önlemleri ve rahatlık teknolojileri ile binemeniz anlamına gelmez. Yeni Tacoma TRD Pro, sportifliği ve kolaylığı standart özelliklerle birleştiriyor.İşte bu yüzden off-road onunla çok farklı.

4.2 inçlik renkli multimedya ekranı Tacona’da dış sıcaklık, kilometre sayarı ve ortalama yakıt rüketimini gösterirken aynı zamanda standart verilerede erişme imkanı sunuyor.

Tüm Toyota araçlarında olduğu gibi, Tacoma TRD Pro, normal aşınma ve bakım kalemleri dışındaki tüm bileşenler için garanti alıyor.Ayrıca 60 aylık ilave garanti ve bakım süresi de bulunuyor.


Yukarı