2017 Suzuki Ignis Fiyatı ve Özellikleri
Suzuki-Ignis-2017

Suzuki Motor Corporation 2016 Paris Motor Show’da Avrupa için yeni 2017 Suzuki Ignis‘i küresel kompakt crossover olarak tanıttı ve şık yeni bir dış görünüşte kolaylık ve rahatlık olabileceğini açıkça gösterdi.Suzuki Ignis, sadece 3.700mm uzunluğunda kompakt bir boyutta şık dış tasarımına ek olarak, mükemmel görünürlük, ferah bir kabin ve geniş bagaj alanı sunuyor. Geliştirme hedefi şüphesiz Suzuki olan kompakt crossover stilini yaratmaktı.

Basit fakat özgün tasarımına ek olarak, Ignis’in karakteristik görüntüsü, iç mekan ambiyansı ile daha da pekiştirildi. Klima sistemi panelinin yuvarlak şekli ve ayırt edici gösterge paneli tasarımının hissi, kabin ortamına fütüristik bir görünüm veriyor.

Suzuki, 2014 yılında ilk başta Swift’de olan 1.2 litrelik Dual jet teknolojisini (K12C) tanıttı.Yeni Suzuki Ignis’te SHVS sistemi, Suzuki’nin 97 g / km’lik üst sınıf bir CO2 emisyonu rakamına ulaşmasına ve 2WD modeli için AT kombine çevriminde 65,7 mpg’lik bir yakıt tüketimine ulaşmasına yardımcı oluyor.
Araba Fiyatları hakkında 400 makale
Arabalar hakkında web sitemizde piyasaya dair bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca sıfır ve ikinci el otomobillerin teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini sizler için toparladık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*