2017 SsangYong Tivoli Fiyat Listesi
SsangYong Tivoli 2017

Kompakt SUV pazarında ki hızlı büyüme Ssangyong’a da yansıdı.Şirket 2015 yılında zaten en başarılı modeli olan Tivoli’yi piyasaya sürmüştü.Geçen yıl SsanyYogn, tüm dünyada 64.000 otomobil sattı.Bu rakam hiçte fena değil.

2017 SsangYong Tivoli‘nin elbette en önemli özelliği sunduğu çok yönlü kullanım.En azından şirket bundan sık sık bahsediyor.Yani bir sporcudan tutunda bir şirket arabasına kadar çok yönlü kullanım sunuyor.

Tivoli, SsangYong’un ‘Nature Born 3 Motion’ adlı tasarım felsefesine dayanarak üretildi.Bu feslsefe genel olarak doğada bulunan güç ve dinamikleri sitilize ediyor.Dışarıda 2017 SsangYong Tivoli güçlü ve dinamik çizgilere sahip.Ön kısımda ki ince ızgara far ünitesi ile birleşince br kartalın kanat açmasını temsil ediyor.Kendi ve etrafındaki devasa çerçevesi son derece büyük olan sis farları ise ilk göze çarpan detaylardan ve sekiz farklı renk seçeneği var.

2017 SsangYong Tivoli  Dış tasarımda olduğu gibi, iç tasarım da şık ve çağdaş bir yaşam alanının modernitesi ile dinamik bir ortam sağlıyor.Yaşam alanı aynı zamanda geniş ve havadar.

2017 SsangYong Tivoli, 1.6 benzinli ve 1.6 dizel olmak üzere 4 farklı paket seçeneği il satılıyor.

SsangYong Tivoli 2016 model yılı anahtar teslim fiyat listesi aşağıdadır.

[fiyatlistesi]
Araba Fiyatları hakkında 400 makale
Arabalar hakkında web sitemizde piyasaya dair bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca sıfır ve ikinci el otomobillerin teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini sizler için toparladık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*