2017 Renault Zoe Fiyatı ve Özellikleri | 2020-2019-2018
2017 Renault Zoe Fiyatı ve Özellikleri
3 sene Önce Yazıldı

Yeni ZOE’lar Fransa’daki Renault Flins fabrikasında üretiliyor ve 2016 sonundan önce teslimata hazır olacak.İşte Renault Elektrikli Zoe’nin özellikleri ve  fiyat listesi.

Tüm elektrikli otomobil hareketliliğin öncüsü ve Avrupa’nın bir numaralı elektrikli araç satıcısı olan Renault, yenilik programını ve Sıfır Emisyon stratejisini yaygınlaştırdı.

Renault ZOE tam dolu şarj ile 400 km’lik mesafeyi gidebiliyor.Avrupa’da en çok satan elektirikli araçlardan biri olma özelliğini taşıyan Zoe, içten yanmalı motorlu araçlara gerçek bir alternatif, çünkü günlük ortalama yolculuk mesafeleri ZOE’nin kabiliyetleri arasında.

Renault ZOE şarj hızı standart pillerin hızına benziyor bu nedenle doldurma işlemi hiç uzun sürmüyor. Örneğin, Avrupa’da faaliyete geçen pek çok kamusal şarj noktasından birine takıldığında ek olarak 80 kilometre uzunluğundaki bir sürüş için pili şarj etmek için ortalama 30 dakika gerekiyor.Buda oldukça iyi bir rakam.

Renault fabrikası, kendi güç aktarma organlarının çoğunu tasarladığı ve ürettiği gibi, sadece elektrikli araç dünyasında öncü ve Avrupa’nın bir numaralı elektrikli araç markası olarak edindiği uzmanlık sayesinde ZOE’yi tasarladı.Aynı fabrika, Renault Cloo’nun yanında Renault ZOE üretiminden de sorumlu.Yakında bir zamanda Renault Zoe’nin fiyat listesi Türkiye geliş tarihi tarihi açıklanacak ve bizde sitemiz üzerinden yayınlayacağız.


Yukarı