2017 Opel Mokka X Şubat Fiyat Listesi ve Özellikleri
Opel Mokka X 2017 4

2017 Opel Mokka X boyutlarına göre küçük bir SUV modeli olsada poplerlik açısından son derece büyük.İlk nesil Mokka’dan beri kendini sürekli geliştiren model, şık görünümü, motor seçenekleri ve sunduğu teknoloji ile Türkiye ve Avrupa pazarında iyi bir yere geldi.

Dışarıda son derece cesur bir tutum sergileyen 2017 Opel Mokka X, keskin hatları yatay ön ızgara ve son derece güzel tasarımlı LED gündüz farları ile oldukça modern.”Amber Orange” ve “Absolute Red” gibi yeni renk seçenekleri modele sportif bir hava katmış.İçeride, Opel Mokka X ambiyansı tamamen yeniden tanımlanmış. Yeni gösterge paneli daha yatay yönlendirilerek daha zarif bir hava kazanmış.Otomobile 3.5 mono ve 4.2 inö. reknli ekranlar eşlik ediyor.

Enjoy, Design ve Exellence donanım paketleri ile ekim ayında satışa çıkacak olan 2017 Opel Mokka X, 1.4 ve 1.6 litrelik dizel ve benzinli motorlar ile showroomlarda ki yerini alacak.

2017 Opel Mokka X fiyat listesi aşağıdadır.

[fiyatlistesi]
Araba Fiyatları hakkında 400 makale
Arabalar hakkında web sitemizde piyasaya dair bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca sıfır ve ikinci el otomobillerin teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini sizler için toparladık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*