2017 Opel Insignia Spor Turner Özellikleri ve Fiyatı | 2020-2019-2018
2017 Opel Insignia Sport Tourer Özellikleri ve Fiyatı
3 sene Önce Yazıldı

Tamamen yeni 2017 Opel Insignia Sports Tourer son derece güzel görünüyor.Gerçek bir amiral gemisine benzeyen Opel İnsignia ST, nefes kesici çizgilere sahip.

Yeni Opel Insignia Sports Tourer, önceki modelden 200 kilograma kadar daha hafif bu sürücünün daha düşük oturma pozisyonuyla birleşince sürüş dinamiklerinde gözle görülür bir artış oluyor.

“Yeni amiral gemimiz herkes için yüksek teknoloji ile donatılmış, ekonomik ve sürüş keyfini daha güvenli ve daha konforlu hale getiren, iç mekana sahip.Yeni Opel Insignia Sports Tourer, Grand Sport sedan için daha önce ilan edilmiş olan aynı ileri teknoloji ile geliyor. En önemlisi, adaptif Opel IntelliLux LED® matris ışık sisteminin daha nesnel olmasını ve daha da hızlı ve daha hassas olmasını sağlıyor.Otomatik direksiyon düzeltmesi ile Lane Keep Assist gibi özellikler, güvenliği daha da artırıyor.Bir çarpışma durumunda, kaput milisaniye olarak yükselir, böylece motora olan mesafeyi artırır ve yayalara gelişmiş koruma sağlıyor.

Yeni Opel Insignia Grand Sport, atletik Monza Concept’den birçok ipucu alıyor ancak bu yeni nesil Insignia Sports Tourer’da daha da ileri götürülüyor. Dış boyutlar 4.986 milimetreye yükseldi, ancak yeni gelen model daha atletik ve çevik görünüyor.

Insignia’nın sınıfta en sofistike tork vektörlemesi ile yeni akıllı dört tekerlekten çekiş sistemi sayesinde şartlar ne olursa olsun keyifli güvenli bir sürüş sağlıyor.Dört tekerlekten çekiş sistemindeki iki adet elektrik kontrollü çoklu plakalı kavrama, her zamanki arka aks diferansiyelinin yerini alıyor ve yolların çakıllı, ıslak, buz gibi veya karlı olmasına bakılmaksızın, teker teker her bir tekerleğe daha kesin bir güç aktarımı sağlıyor

2017 Opel Insignia Sports Tourer, son nesil şanzımanlarla birlikte bir dizi turbo şarjlı benzinli ve dizel motorlu olarak satışa sunulacak.


Yukarı