2017 Holden Commodore Özellikleri ve Fiyatı | 2020-2019-2018
2017 Holden Commodore Özellikleri ve Fiyatı
3 sene Önce Yazıldı

Holden, 2017 Commodore’un ilk görüntülerini ve ayrıntılarını açıkladı.İşte yeni Commodore’nin özellikleri.

Yeni nesil Commodore, güvenlik, sürüş ve eğlence (multi medya özellikleri) özelliklerinin en ileri teknolojilerini bu modelde sunuyor. Almanya’da Opel ekibi ve GM Holden mühendislerinin ortak çalışmaları ile üretilen otomobil Avrupa’da yolları keşfediyor.Potansiyel olarak hayat kurtaran güvenlik teknolojisi özelliklerinden aktif sürüş teknolojisi ve kesintisiz bilgi-eğlence (multi media) sistemine kadar yepyeni Commodore, Avustralya müşterileri için özel tasarlandı.

2018 başlarında Avustralya’da satışa çıkacak olan yeni Holden Commodore serisi, V6 amiral gemisi modeliyle vitrinlerde ki yerini alacak.Adaptif süspansiyon teknolojisi, şirketin ilk dokuz ileri otomatik şanzıman ve dört tekerden çekiş sistemi ile birleştiğinde yeni nesil Commodore sınıfında ki iddialı rakiplerden.

Commodore’nin tasarımı Almanya’daki Opel Design ekibi tarafından yaratılan ‘Monza’ Concept’ine dayanıyor.ön ızgara ve ince çizgili farlar, Monza Concept’in önemli detaylarından ve bu otomobilde oldukça şık görünüyor.Arkadaki net, basit çizgiler ile ince, kesin çift kanatlı LED imzası da arabaya daha geniş bir görünüm kazandırıyor.

2017 Holden Commodore Türkiye‘de satışa çıkarılmayacak ancak Avrupa fiyat listesi sitemize eklenecektir.

Yorumlar
KullanıcıEylül 7, 2017, 3:51 pm

ulan bu araba türkiyeye gelse satış patlaması yaşar diyeceğim fakat vergilerden dolayı yine alınmaz amk 3.6 motor zaten her sene bi şahin parası kadar motor vergisi verilir amk ki bir de 6.0 v8 motorluları var
şu vergiler bi indirilmedi yazık yav millete yazık bize 1.6 motoru zor alıyoruz vergiden korktuğumuzdan şu vergileri düşürün atıyorum 3.0 araba 6 ayda 2000 tl ödenmesin 200 tl ödensin bence gayet yeterli bir vergi hazineyi arttırmaz ama korur bence

Cevapla

Yukarı