2017 Chevrolet Sonic Fiyatı ve Özellikleri
Chevrolet Sonic 2017

2017 Chevrolet Sonic, sınıfında Toyota Yaris, Ford Fiesta ve Nissan Versa ile yarışıyor.Yenilenen Sonic’te altı ileri otomatik ve manuel şanzıman bulunuyor.

Sonic isteğe bağlı olarak Apple CarPlay, Andiod Auto ve 4G LTE Wi-Fi de dahil olmak yeni teknolojiler, iç mekanda güncellenmiş yaşam alanı ve dışarıda değişikler barındırıyor.

Dışarıda tamamen yenilenen ön ızgara ve farlar ile 2017 Trax SUV modelinin küçük bir versiyonu diyebiliriz.Ayrıca Impala Redo’dan ufak esinlenmeler de var.Yeni arka lambalar ve tamponlar ise göze ilk çarpanlardan.Ayrıca 2017 Chevrolet Sonic‘in dört yeni renk seçeneği bulunuyor.

İçerde dijital göstergenin yerini analog gösterge paneli almış ve yine isteğe bağlı olarak elektrikli sürücü koltuğu otomobile dahil edilebiliyor.Orta konsolda ise isteklerinizi hızlı bir şekilde yerine getirebilen 4 inç dokunmatik bilgi-eğlance (multimedia) ekranı bulunuyor.

2017 Chevrolet Sonic kaputunun altında ise 1.8 litrelik dört silindirli altı ileri manuel yada otomatik şanzıman bulunuyor.

Chevrolet Sonic fiyatının ise 55.000-77.700 TL aralığında olması bekleniyor.Türkiye için geliş yada çıkış tarihi belli değil.
Araba Fiyatları hakkında 400 makale
Arabalar hakkında web sitemizde piyasaya dair bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca sıfır ve ikinci el otomobillerin teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini sizler için toparladık.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*