2017 Audi A3 Fiyat Listesi ve Özellikleri
Audi-A3-2017-800-04

Yenilenen 2017 Audi A3 fiyat listesi ve özelliklerine bir bakalım.

Audi’nin başarılı modeli artık daha da cazip: Audi A3, yeni sürücü yardım sistemleri ve motorları ile yeni tasarlanan farlar ve arka lambalar ile başlangıç ​​çizgisine yaklaşıyor. Ayrıca yenilikçi işletim ve ekran konsepti, Audi sanal kokpiti de yeni özelliklerden.Daha gelişmiş Audi aktif şerit yardımı ve Audi presense yaya tahmini ile şehri daha güvenli hale getiriyor.

Yeni Audi A3’ün en gözde noktası Audi’nin sanal kokpitidir. Bu yenilikçi işletme konsepti kompakt sınıfta ilk kez kullanıma sunuldu. Audi sanal kokpiti 12.3 inç diyagonal TFT ekranında yüksek çözünürlükte sürüşle ilgili en önemli bilgileri görüntülyor.Sürücü, çok fonksiyonlu direksiyondaki “Görünüm” düğmesine basarak iki görünüm arasında geçiş yapabiliyor ve klasik modda analog ekrana aktarılıyor.

Boyutlarda pek bir değişiklik yapılmamış olsa da 2.60 metre uzunluğunda bir dingil mesafesine sahip olan Audi A3 4.24 metrelik yeni uzunluğu ile daha da sportif ve her zamankinden daha etkileyici görünüyor.

[fiyatlistesi]
Araba Fiyatları hakkında 400 makale
Arabalar hakkında web sitemizde piyasaya dair bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca sıfır ve ikinci el otomobillerin teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini sizler için toparladık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*