2017 Alfa Romeo Giulietta Özellikleri ve Fiyat Listesi
Alfa Romeo Giulietta-2017 4

2017 Alfa Romeo Giulietta, segmentte öncü rol oynamaya devam etmek için daha cesur bir spor karakteristiği, yeni özel unsurlar ve Alfa Romeo ailesinin genetik özellikleri aldı.Yeni Giulietta, gelecekteki zorluklarla yüzleşmeye hazır, rakipsiz “Alfa Ruhu” nu somutlaştırıyor ve Alfa Romeo tarafından yapılan otomobilleri bir yüzyılı aşkın süredir temsil ediyor.

2017 Alfa Romeo Giulietta, Alfa TCT ile eşleştirilmiş yeni 1.6 JTDm 120 HP turbo dizel motor ve son derece teknolojik bir dizi yenilik barındırıyor.

Efsanevi cephe yelkeni, tartışmasız otomotiv dünyasındaki en ünlü ve tanınabilir sembollerden biri.Giulietta’nın benzersiz ön petek ızgarasında da bir dizi yenilikler bulunuyor.Parlak farlar, yeni tampon ekleri, benzersiz alaşım jantlar ve yeni eğik egzoz boruları karaktern yeni özelliklerinden.İçeride kırmızı dikiş ile konturlanmış ve baş desteklerinde “Alfa Romeo” yazısı ise döşemeler yeniden elden geçirilmiş.

Giulietta’ya yeni eklenen 1.6 JTDm 120 HP turbo otomatik dizel motor eşlik ediyor.Yakıt cimrisi bu motor 100 kilometreye 10.2 saniyede çıkabiliyor.

Yeni 2017 Alfa Romeo Giulietta serisinde üç yeni kalite seviyesi (Giulietta, Giulietta Süper ve Giulietta Veloce), iki yeni paketi (Veloce ve Lusso) ve dokuz yeni motor modeli bulunuyor.
2017 Alfa Romeo Giulietta’da 5 “veya 6,5” dokunmatik ekranlı multimedia ekranı ise orta konsolda size eşlik ediyor.

2017 Üretim Yılı Tavsiye Edilen anahtar teslim fiyat listesi

[fiyatlistesi]

Hyundai Elantra GT 2018 Özellikleri
Araba Fiyatları hakkında 400 makale
Arabalar hakkında web sitemizde piyasaya dair bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca sıfır ve ikinci el otomobillerin teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini sizler için toparladık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*