2016 Land Rover Range Rover Evoque | 2020-2019-2018
2016 Land Rover Range Rover Evoque
5 sene Önce Yazıldı

Land Rover, en hızlı satan modeli olan Range Rover Evoque‘yi güçlendirdi.Lüks SUV segmentinde pazar lideri olmayı hedefleyen Land Rover, yeni tasarım ve teknoloji özellikleri Evoque’yi satışa sunacak.

Tasarımda Güçlü

Üstün dış tasarımı artık dahada dikkat çekici.Yeni bir ön tampon, iki yeni ızgara tasarımı, LED teknolojili dikkat çeken farlar, üç yeni alaşımlı jant ile müşterilerin geniş bir yelpaze sunuyor.Özellikle ön kısımda dikkat çeken en büyük ayrıntı farlar özenle tasarlanmış.Büyük hava girişleri ile de sportif bir özellik katılmak istenmiş.

İç mekanda ise tamamen yenilenen koltuklar, yeni kapı kasaları ve 8 inç dokunmatik ekran tam bir bilgi ve eğlence merkezi gibi.Benzersiz masaj (isteğe bağlı) özelliği ile ise konfor sevenler için.Hem içeride hemde dışarıda oldukça dinamik ve güçlü görünüyor.

Yeni Motor

Land Rover gelişmiş yeni dizel motor ile sahneye çıkacak.AB6 uyumlu dört silindirli Ingenium motor, incelik, verimlilik ve performans konusunda bir adım öne çıkıyor.İngiltere’de üretilen bu üstün motor 180 beygir güç ve düşük CO2 emisyonu ile iyi bir verimlilik ve düşük yakıt tüketimi sağlıyor.Motor ortalama olarak 100 kilometrede 4.2 litre yakıt tüketiyor.Şimdiye kadar üretilen Land Roverlar içinde en verimlisi diyebiliriz.

Daha Güvenli

Tamamen yeni özellikler ile gelen Range Roveri gelişmiş uyarı sistemlerine sahip olacak.Siz farkında olmadan serit değiştiriyorsanız ufak ve yumuşak bir direksiyon hareketi ile sizi uygun şeride yönlendirecek.Acil frenleme (AEB) sistemi ile de kazaların şiddeti minimuma indirilecek.

2014 yılında dünyada toplamda 125.364 adet satılan Evoque o sene altın çağlarından birini yaşadı.Evoque lansmanından beri çeşitli ülkelerde 165 ödül kazandı.

[Normal_Box]Yeni Land Rover Range Rover Evoque Resimleri[/Normal_Box]


Yukarı